MEDYA İLİŞKİLERİ (PR)

Markanızın “nerede, nasıl, hangi mesajla, kime” ulaşma amacını en doğru kanallarla en doğru mesajı iletmesi için ihtiyacı olan bir iletişim stratejisidir. Biz de markanızın öne çıkmasına yardımcı olacak farklı yönlerine ve güçlü yönlerine odaklanan bir strateji geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Medya Planlama
100%
Medya planlamasında markanızın reklam çalışmalarında nelerin amaçlandığını hangi mecralarda yer alacağının planlamasını ve stratejisini oluşturuyoruz. Doğru bir medya planlaması, medya raporlaması ve analizini yaparak markanın mesajını hedef kitleye efektif bir şekilde ulaştırıyoruz.
Dijital Medya Yönetimi
100%
Dijital marka yönetimi, müşterinizin markanızla çevrimiçi etkileşim kurma şeklini doğrudan veya dolaylı olarak etkileyen politikaların bir birleşimidir. Dijital dünya müşterilerinizle daha önce hiç olmadığı kadar doğrudan iletişim kurmanıza izin verir. Dijital marka yönetimi ile doğrudan müşteri etkileşimi ile tanışın!
Marka Yönetimi
100%
Marka yönetiminde, markanızın pazardaki yerini analiz edip markanızı hedeflerinize uygun konumlandırıyoruz. Tüketicilerin zihninde markanızın nasıl bir yer edindiği, tüketiciye nasıl bir performans sağladığı ve ne şekilde bir değer kattığı marka kimliği kavramının temelini oluşturmanız için kolaylaştırıyoruz.
İletişim Danışmanlığı
100%
Hizmetlerimizi, yenilikçi yaklaşımlar ile şekillendiriyoruz. İletişim alanındaki yenilikler doğrultusunda kurumların marka değerini ve kurumsal itibarını geliştirmek, rekabet gücünü ve farkındalığı artırmak için iletişim stratejilerini planlıyor, uyguluyor ve danışmanlığını gerçekleştiriyoruz.
İletişim
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Anasayfa BLOG
back to main
Grafizon
Agency
Grafizon, deneyime önem veren fakat fikrin her şeyden üstün olduğunu bilen, işini severek yapan, çalışırken eğlenen genç beyinlere sahip, içi butik yüreği büyük, her işi layıkıyla yerine getiren bir dijital medya ajansıdır.
İşlerimizi Gör
back to main
Bize Ulaşın:
Altunizade Mah. Altunizade Cad. Altunizade Apartmanı.
05514037154
info@grafizon.com